به وب سایت شرکت شالی صنعت بابلرود خوش آمدید.

مزایای پروفیل یوپی‌وی‌سی

۱٫مقاومت در مقابل انتقال حرارت: یکی از مهمترین امتیازات این محصول، عایق بودن آنها در برابر حرارت و برودت است. در برودت ۶۲- و حرارت ۸۱+ درجه سانتیگراد تغییر شکل نمی‌دهد.

۲٫ عایق صدا:  صداهای بالای ۴۵ دسی بل ‌برای گوش انسان مضر و باعث ناراحتی می‌شود. استفاده از در و پنجره به انضمام شیشه‌های دو جداره تا حد قابل توجهی مانع از انتقال صوت به داخل ساختمان می‌شود.

۳٫ دوام در زلزله: این محصولات در مقایسه با پروفیل آهن و آلومینیوم به دلیل برخورداری از وزن کم در هنگام زلزله مقاوم تر هستند.

۴٫ عدم تغییر رنگ:  به علت نفوذ ناپذیری سطوح رنگی مورد استفاده در ساخت پروفیل یوپی‌وی‌سی و نیز مقاومت در برابر تششعات نور خورشید، بامرورزمان، این عوامل رنگ سطوح تاثیری نداشته و از شفافیت و کیفیت رنگ کاسته نمی‌شود.

۵٫ اقتصادی بودن:  به خاطر ویژگی تکنیکی و فیزیکی که باعث مقرون به صرفه بودن یوپی‌وی‌سی شده است، این ماده از مصالح مهم در ساخت و ساز به شمار می‌رود.

۶٫ مقاومت و وزن سبک: سبک بودن، مقاومت مکانیکی خوب، استحکام ومقاومت دربرابرساییدگی، ازامتیازهای مهم تکنیکی پروفیهای یوپی‌وی‌سی است.

۷٫ مستحکم: به دلیل استفاده از گالوانیزه(پروفیل تقویتی) پروفیل‌های یوپی‌وی‌سی از استحکام بالایی برخوردار هستند.

۸٫ سهولت در نصب:  پنجره‌های تولید شده از این محصول به آسانی قابل حمل و نصب بوده . علی الخصوص در تبدبل پنجره‌های قدیمی به جدید بدون نیاز به تخریب از عوامل برتری این محصول نسبت به آهن و آلو مینیوم است

۹٫ ضد آتش بودن: یوپی‌وی‌سی به سختی مشتعل می‌شود و وقتی عامل حرارت خاموش شود، دیگر نمی‌سوزد.

۱۰٫  دوام بالا:   یوپی‌وی‌سی در برابر تغییر رنگ، فساد شیمیایی، پوسیدگی، ضربه و ساییدگی مقاوم است. ازاین رو به خاطر طول عمر زیاد، درمقابل تولیداتی که درمحیط‌های بیرونی کاربرد دارند، انتخاب خوبی به شمارمی‌رود.

۱۱٫مصالح بی خطر:  پی وی سی ماده‌ای غیرسمی، بی خطرو ارزشمند بوده وبیش ازنیم قرن است که دردنیا ازآن استفاده می‌شود.

۱۲٫ تاثیر بر محیط زیست:  در مطالعات جداگانه، در تجزیه یوپی‌وی‌سی در چرخه حیات و در مقایسه با سایر مصالح به کار رفته در ساخت و ساز، و با توجه به درصد بازیافت بالا (تا ۱۰۰%) تاثیر یوپی‌وی‌سی در محیط زیست مطلوب دیده شده است.

۱۳٫ عایق در مقابل الکتریسیته:  جریان برق از یوپی‌وی‌سی عبور نمی‌کند .

۱۴٫ راحتی بیشتر:  پنجره‌های ساخته شده بوسیله تکنولوژی‌های جدید و با عملکرد بهتر و کارآیی بالاتر نه تنها صرفه جویی در هزینه‌ها را ایجاد می‌کنند، بلکه ارامش بیشتری را برای ساکنان فراهم می‌آورند.

۱۵٫ قابلیت نصب شیشه‌های یک، دو و سه جداره: نمودار زیر دماهایF º۲۰ وC º۰ را برای انواع شیشه و راحتی قابل دسترس آنها را بیان می‌کند. مشاهده می‌کنیم که شیشه‌های دوجداره در دماهای بالا و پائین به طور کلی راحتی بیشتری در کاربرد را به همراه دارند.

۱۶٫ بهره‌وری انرژی وداشتن تاییدیه و حمایت از سازمان بهینه سازی مصرف انرژی:

 با توجه به اینکه بالاترین میزان سهم مصرف انرژی در بین بخش‌ها مربوط به بخش خانگی و تجاری با حدود ۳۶ درصد از کل مصرف انرژی می‌باشد، ‌بهینه سازی مصرف سوخت در بخش ساختمان و مسکن بسیار منطقی به نظر می‌رسد.

۱۷٫ افزایش سرعت ساخت و تولید صنعتی ساختمان:  دستاورد این تلاش­ها، تکنولوژی نوین مصالح سبک پیش ‌ساخته بود که امکان انبوه­سازی سریع و کاهش زمان تولیدی ساختمان را مقدور می­ساخت.

۱۸٫ انعطاف­پذیری در تولید و امکان حفظ جلوه‌های معماری وطنی:  درروش‌های جدید ساختمان سازی و با بکارگیری مواد نو می‌توان ازطرح‌های معماری کهن درساخت و طراحی این گونه پنجره‌ها نیز استفاده کرد.

۱۹٫ صرفه ­جویی‌های ملی و سایر مزایای ناشی از کاربرد مصالح نوین و سبک:  اگر به صرفه­جویی­هایی که کوچک به نظر می­رسند، درمقیاس ملی نگاه کنیم، به ارقام بالایی تبدیل می‌شوند که می­توانند نقشی حیاتی در رشد و شکوفایی کشور ایفا کنند.

۲۰٫ مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش: پنجره‌های تولید شده با پروفیل یوپی‌وی‌سی مانع عبور تششعات نور خورشید به داخل ساختمان از جمله اشعه ماوراء بنفش می‌شود.

۲۱٫ مقاوم در برابرهر نوع خوردگی و پوسیدگی:  در مقابل اسیدها و بازها بسیار مقاوم است و خورده یا پوسیده نمی‌شود.

۲۲٫ ضد زنگ، غیر سمی، مصون در برابر قارچ‌ها و حشرات

۲۳٫ امنیت بسیار بالا: استفاده از مدرن ترین یراق آلات وتعبیه قفل‌های متعدد درداخل چهارچوب باعث امنیت این محصول در برابر سرقت می‌شود.

۲۴٫عمر طولانی: ۵۰ سال عمر مفید با ۱۰ سال گارانتی و خدمات پس از فروش.

۲۵٫ نظافت ساده و آسان: پروفیل‌های یوپی‌وی‌سی قابلیت شستشو با آب و صابون را دارند.

۲۶٫ قابلیت نصب در آخرین مرحله ساختمان: پنجره‌های یوپی‌وی‌سی در آخرین مرحله ساختمان و حتی بعد از مرحله رنگ ساختمان نیز قابل نصب هستند.

۲۷٫عدم نیاز به رنگ آمیزی: پروفیل‌های یوپی‌وی‌سی نیاز به رنگ آمیزی ندارند.

۲۸٫ تنوع طراحی، باز و بسته شدن در جهات مختلف: پنجره‌های ساخته شده ازپروفیل یوپی‌وی‌سی قابلیت طراحی جهت باز و بسته شدن در جهات مختلف را دارند.

۲۹٫ ایمن در برابر سرقت: به دلیل استفاده از یراق آلات با کیفیت دارای بالاترین ضریب ایمنی در برابر سرقت است.

۳۰٫ تنوع رنگ: پنجره‌های یوپی‌وی‌سی در رنگ‌های مختلف، متناسب با هر گونه سلیقه ارائه می‌شوند.

۳۱٫ استفاده از مقاطع فلزی مناسب:  در داخل کلیه پروفیل‌های یوپی‌وی‌سی ، از مقاطع فلزی مناسب استفاده می‌شود تا در دراز مدت علاوه بر جلوگیری از تغییر شکل ظاهری نقصی در سیستم قفل‌ها و لولاها پدیدار نشود.

۳۲٫جلوگیری از ورود گرد و غبار و سایرآلودگی‌های محیطی: در و پنجره‌های ساخته شده از پروفیل‌های یوپی‌وی‌سی با استفاده از نوارهای آب بندی لاستیکی از ورود گرد و غبار و دوده به داخل منزل کاملا جلوگیری می‌کند.

۳۳٫  قابلیت بازسازی پنجره‌های قدیمی‌:با استفاده از پروفیل‌های انحصاری بازسازی می‌توان پنجره‌های قدیمی را بدون نیاز به تخریب بازسازی کرد .

۳۴٫  مانع از نفوذ باران: با استفاده از نوارهای اب بندی در قسمتهای باز شو و نیز تزریق فوم و چسب سیلیگون در محل نصب به دیوار و نصب پروفیل آبچکان در طرح‌های زیبا مانع از نفوذ باران می‌شود.

۳۵٫  تنوع اشکال: پنجره‌های یوپی‌وی‌سی دراشکال متنوع و متناسب با معماری و فضای ساختمان تولید می‌شوند.

۳۶٫  مقاوم در برابر شرایط آب و هوایی: پروفیل‌های یوپی‌وی‌سی درایران متناسب با شرایط اقلیمی ایران تولیدمی‌شوند و سازگار با شرایط آب و هوایی هستند.

۳۷٫  صرفه جویی در منابع طبیعی: با استفاده از پروفیل‌های یوپی‌وی‌سی از مصرف بی رویه منابع طبیعی جهت تولید انرژیهای حرارتی و برودتی مورد نیاز جلوگیری می‌شود.

منبع: واحد تحقیق و توسعه شرکت ویستابست

دیدگاهتان را بنویسید

وب سایت جدید شالی صنعت

 

ورود به سایت جدید شالی صنعتجهت ورود کلیک نمائید !